Auto Līzings


 

Autosalons „Favorīts” sadarbojas ar visām Latvijā esošajām līzinga izsniegšanas kompānijām.

Ja pircējs būs noskatījis pie mums auto ar vēlmi iegādāties to caur līzinga pakalpojumu, bet nebūs vēl piemeklējis sev līzinga devēju, mūsu speciālisti kopā ar pircēju pie mums ofisā uz vietas varēs aizpildīt līzinga pieteikumu, saņemot tulītēju līzinga piedāvājumu tur pat uz vietas.

Atgādinām, ka auto līzings ir ērtākais un izdevīgākais finansējuma veids jaunu vai lietotu automašīnu iegādei.

Finansu līzings ir līzinga veids, kura laikā pakāpeniski tiek atmaksāta visa automašīnas vērtība ietverot procentu un nodokļu maksājumus. Beidzoties līzinga periodam, līzinga ņēmējs kļūst par automašīnas īpašnieku. Līzinga periodā klients ar ikmēneša maksājumiem sedz visu automašīnas vērtību, pēc tam kļūstot par tās īpašnieku. Finanšu līzingu parasti izvēlas fiziskas vai juridiskas personas, kuras vēlas iegūt auto savā īpašumā un lietot to ilgi.

Operatīvais līzings ir līzinga veids, kurā, noslēdzot līgumu ar līzinga kompāniju uz noteiktu laiku pēc klienta izvēles (līdz 5 gadiem) klients katru mēnesi maksā nomas maksu. Operatīvā līzinga gadījumā automašīna pēc līzinga perioda beigām nepāriet klienta īpašumā. Beidzoties līguma periodam, klients var automašīnu izpirkt par tās atlikušo vērtību vai arī atdot to atpakaļ pārdevējam vai bankai.
Operatīvo līzingu parasti izvēlas fiziskas vai juridiskas personas, kurām ir svarīgs pēc iespējas mazāks ikmēneša maksājums un kas vēlas braukt ar pēc iespējas labāku automašīnu un arī nevēlas nodarboties ar automašīnas pārdošanu.