Apdrošināšana


 

Mēs visi zinām, ka automašīnas apdrošināšana pasargā tās īpašniekus no finansiāliem zaudējumiem, kas radušies automašīnai ceļu satiksmes negadījuma, trešo personu prettiesiskas rīcības rezultātā, kā arī uguns, ūdens un dabas stihiju ietekmē.
„Favorīts” sadarbojas ar drošākajām un populārākajām Latvijā esošajām apdrošināšanas kompānijām. Jūsu ērtībai piedāvājam visas ar apdrošināšanu saistītās formalitātes nokārtot pie mums uz vietas salonā. 

OCTA – Obligāta civiltiesiskas atbildības apdrošināšana. OCTA apdrošināšana ir paredzēta, lai segtu transportlīdzekļa īpašnieka izraisīto ceļu satiksmes negadījumā nodarīto zaudējumu trešajai personai. Garantējam labāko cenu piedāvājumu starp internetvidē publiski pieejamo piedāvājumu cenām.

KASKO – šī apdrošināšana sedz neparedzētus zaudējumus jūsu automašīnai, neatkarīgi no tā, kurš ir vainīgs. KASKO apdrošināšana atlīdzina zaudējumus, kas radušies satiksmes negadījuma, ugunsgrēka, eksplozijas, zādzības vai laupīšanas, kā arī jebkura cita negadījuma rezultātā.
Pie mums saņemsiet Jūsu vajadzībām atbilstoši sagatavotu KASKO polises piedāvājumu un papildus bonusā saņemsiet bezmaksas auto aizvietošanas segumu KASKO remontdarbu laikā.
Iegādājoties automašīnu līzingā, KASKO apdrošināšana ir obligāta.